Ling M

Kategorie: Tłokowe
Autor: Redakcja

Klimosz Ling Mżeliwny kocioł automatyczny z podajnikiem tłokowym.

Kocioł z podajnikiem tłokowym.

Paliwo: węgiel kamienny – ekogroszek – 25mm, 21-30 MJ/kg.  Miał węglowy klasyfikowany. Paliwa stałe w dodatkowej komorze spalania.

Gwarancja: 24 miesiące. 10 lat na korpus żeliwny.

Produkowane modele: 28 kW, 35 kW, 42 kW, 49 kw

Informacje dodatkowe: Automatyczne kotły Ling Combi M to kotły żeliwne. Ich największą zaletą jest druga komora spalania wykonana w całości z członów żeliwnych. Dzięki zastosowaniu podajnika tłokowego kocioł spala miał węglowy. Kocioł ten oprócz spalania eko-groszku oraz pellets w sposób bardzo efektywny spala pozostałe paliwa stałe właśnie w dodatkowej komorze spalania. Kotły Ling Combi M znajdą zastosowanie do ogrzewania domków jednorodzinnych,  ośrodków wypoczynkowych lub warsztatów, dużych domów jednorodzinnych lub wielorodzinnych, zakładów pracy, a nawet obiektów typu sklepy, szkoły …

Zapraszamy do wyrażania swoich opinii oraz zadawania pytań w komentarzach.

9 komentarzy to “Ling M”

 1. roman pisarek Pisze:

  Proszę o podanie ceny i jaki czas jest oczekiwania na realizację Pozdrawiam

 2. admin Pisze:

  Nasz serwis nie pośredniczy w sprzedaży kotłów. Służy jedynie wymianie doświadczeń. Jeżeli szuka pan sklepu internetowego z kotłami to reklamuje się u nas największy. Możliwe, że tam znajdzie Pan satysfakcjonująca ofertę.

 3. Tadeusz Pisze:

  czy piec moze ciagle np od pon-pia pracowac na koksie a w weekend na groszku?

 4. Leonarda Pisze:

  Jestem kobietą szukam ekonomicznego niewymagającego dużego nakładu pracy
  nie trudnego w obsłudze kotła do ogrzania 300 m2 budynku i bojlera. Chodzi mi
  tesz o małokłopotliwe czyszczenie/
  Bendę wdzieczna za fachową i dobrą doadę.

 5. Paweł Pisze:

  Leonarda. pobawie się w psychologa. Masz okolo 33 lata, Jeździsz czymś w rodzaju audi Q7, twoj mąż pracuje za granicą a Ty zajmujesz się w domu dwójką dzieci. Powiedzmy, że stwierdzam to po słowie „Bendę”

 6. paolo1988 Pisze:

  to złom na ekogroszku gaśnie zacina się trzeba go pilnować za te pieniądze to powinno się tylko podkładać a nie sprawdzać czy piec stoi

 7. golderos Pisze:

  Do paolo 1988 proszę o więcej konkretów ,ponieważ noszę się z zamiarem kupienia tego pieca i myślałem ,że to jest dobry wybór a nie znam nikogo kto ma taki kocioł i nie chciałbym wywalić pieniędzy w błoto ,bo niestety tani to on nie jest.

 8. norbert Pisze:

  Ludzie omijajcie te piece szerokim łukiem, wypaliłem 13tyś 3lata temu myślałem że kupuje merca po 3 sezonach nerwy w strzępach włosy siwe i strach przed następnym sezonem.panowie z kliiiiiiiimosza zajmijcie się zbirem ziemniaków będzie taniej i bezpieczniej dla osób szukających kotłów.

 9. Ryszard Pisze:

  Mam taki piecyk – odkupiłem od sąsiadki ,która miała z nim same problemy. Ja zważywszy na cenę (okazyjną ) Po kilku wieczorach opanowałem jego kaprysy i powiem tak to nie jest zły piec da się go ujarzmić i zapanować na jego pracę już( trzeci sezon palę) nie powiem trzeba przestrzegać kilka zasad i terminów przeglądów i czyszczenia. A wynagrodzi ekonomiczną i dobrą praca. Nie jest idealny jak ze snu, ale to dobry i długowieczny piec mając na względzie jego żeliwne wnętrze wymiennika.

Skomentuj